• Skład

Miłorząb

MIŁORZĄB DWUKLAPOWY (łac. Ginkgo biloba)

Miłorząb jest nieocenionym obrońcą przed chorobami cywilizacyjnymi. Z ogromną skutecznością udrożnia, uelastycznia i wzmacnia wszystkie naczynia krwionośne. Poprawia dokrwienie i dotlenienie mięśnia sercowego, co jest bardzo ważne dla ludzi z chorobą wieńcową. Dzięki systematycznemu stosowaniu miłorzębu serce dostaje większą porcję energii, ekonomiczniej pracuje i odpoczywa, nie jest przeciążone. Preparaty z miłorzębu zaleca się zarówno ludziom, którym grozi zawał serca, jak i po przebytym zawale. Miłorząb usprawnia także ukrwienie i dotlenienie mózgu.

Kuracja nim likwiduje fatalne w skutkach następstwa postępującej miażdżycy, objawiające się szumami w uszach, zawrotami głowy, demencją (otępieniem), ograniczeniem słuchu. Zwiększa także zużycie tlenu i poprawia przyswajanie glukozy przez komórki mózgowe. To z kolei polepsza pamięć, sprawność intelektualną, koncentrację myśli i oddala tzw. wyczerpanie psychiczne.

PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE
"LEKI NATURY" TADEUSZ POLAŃSKI Sp. z o.o.
ul. Zielona 30
08-500 Ryki, Polska
tel. (81) 865-10-69
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.
Produkt złożony.
Nr pozwolenia MZ R/1601.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Projekt i wykonanie